Михайло Головко: «Свободівці не допустять, щоб українська влада оподаткувала гроші заробітчан»

Корумпована олігархічна влада України знайшла новий спосіб як обібрати і так зубожілих українців. В українському парламенті уже зареєстровані законопроекти, якими пропонується оподаткувати доходи заробітчан. Автори-олігархи переконують усіх в тому, що таке оподаткування збагатить державу та поновить соціальну стабільність. Як вважає влада, у нашій країні живе дуже багато людей, котрі заробили чимало коштів, а зовсім не платять податки.

Уже скоро теперішній уряд може ввести зобов’язання для кожного українця, що повертається із закордону, заповнити декларацію. Відповідно до неї і тих даних, які отримають прикордонники від роботодавців, можна буде вирахувати податок із заробітчанських доходів.

Проти такої несправедливої державної політики виступив народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.

«Оподатковувати доходи українських заробітчан можуть або явні українські вороги, або просто недалекі та хворі політики чи урядовці. Бо якщо ми хочемо бути багатою державою, то потрібно якомога більше коштів українських заробітчан спрямовувати в Україну. Ті заробітчани, які працюють за межами нашої країни, і так уже заплатили податки закордоном, а сюди вони переказують валютні кошти, які підтримують українську економіку:  за ті гроші родичі заробітчан тут купують продукти харчування, речі побутового вжитку, вкладаються у будівництво тощо».

«З України олігархи щороку вивозять по 10-12 мільярдів доларів, а заробітчани навпаки – ввозять  9-10 мільярдів. І при цьому гроші, які виводяться з України, не оподатковуються, а заробітчан, які фактично інвестують у свою рідну країну, влада ще і обкладає податками. На мою думку, повинно бути навпаки: оподатковувати потрібно ті кошти, які вивозять, в тому числі і представники цієї влади, на Мальдіви, Сейшели чи вкладають для купівель дорогих віл та яхт закордоном. Тому я зареєстрував проект закону, щоб усі гроші українських заробітчан, які ввозяться на територію України, звільнити від податків. У посіпак Януковича чомусь ця влада не запитувала, де вони беруть гроші, які вивозять закордон, натомість для українців ухвалила закон про валюту, в якому прописала, що оподатковується ввезення валюти з-за кордону.

До такого маразму міг додуматись тільки Гройсман: або через власну тупість, або через свідому підтримку олігархів. Будь-які закони про оподаткування грошей, які ввозяться на територію України, працюють для того, щоб Україна була бідною, щоб сюди було невигідно інвестувати. У кожній прогресивній країні все з точністю до навпаки: ввозиш у країну гроші – тобі сприяють, вивозиш – обкладають податком. Натомість наша влада думає не про розвиток держави, а про те, щоб тут награбувати і вивезти це закордон. А заробітчани, навпаки, щоб врятувати своїх родичів та мати можливість жити гідно в своїй країні», – зазначає нардеп-свободівець Михайло Головко.

До слова, народний обранець, член ВО «Свобода» Михайло Головко є автором Проекту Закону України № 7259 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення грошових коштів трудових мігрантів від сплати податку на доходи фізичних осіб)». Цим законопроектом вносяться пропозиції змінити ст. 163 Податкового кодексу України. Передбачається, що доходи українських заробітчан, які були завезені до держави готівкою, не будуть обкладатися податком на доходи фізичних наук.

Поширити:

Post Author: Diana