прапор

Михайло Головко: «Українці творять нову історію людства, надихаючись героїчними подвигами УПА»

Сьогодні відбулось урочисте перепоховання останків тіл десяти вояків УПА, віднайдених у селі Лідихів Кременецького району, в рамках відзначення 80-ї річниці створення УПА. Полеглі є вихідцями з трьох областей: Тернопільської, Львівської та Рівненської.
“30 листопада 1944-го року 30 повстанців тут вступили в нерівний бій з НКВС. Вони вийшли як смертники, розуміючи, що перемоги їм не чекати, що додому вони не повернуться, а їх героїчна смерть лише зможе надихнути майбутні покоління боротися за незалежність України, її державність, визнання у світі.
«Якби в мене була така армія, як УПА, німецький чобіт ніколи не топтав би землю Франції», — це слова великого французького генерала Шарля де Голя. Сьогодні знову українською армією захоплюється світ. Армією, яка виховалася на подвигах українських повстанців. Вояки української повстанської армії, діти січового стрілецтва, — на цьому дусі підняли наше покоління. Тепер їх онуки продовжують проливати кров, кувати перемогу, бо розуміють, що вона залежить саме від них. Адже іншого шляху, крім перемоги, у нас немає. Наш обов’язок — вистояти і не зламатися. Тому дуже важливо пам’ятати — хто ми є, «Чиї сини? яких батьків? Ким? за що закуті?», як писав Тарас Шевченко.
Вклоняємся перед їхнім подвигом, дорожимо кожним клаптиком землі, скропленим кров’ю і прикладаємо максимум зусиль задля Премоги!”, – наголосив очільник області.
Поширити:

Post Author: Diana