солдат

Михайло Головко: «Військова служба правопорядку посіла гідне місце в системі діяльності ЗСУ»

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та керівник секретаріату Тернопільської обласної ради Олексій Кайда привітали із 19-ою річницею створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України військових правоохоронців та ветеранів ВСП.

«За роки свого існування особовий склад спеціального правоохоронного формування зробив вагомий внесок в забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України у місцях дислокації військових частин, військово-навчальних закладах, військових містечках, на вулицях та в громадських місцях. Особливого значення діяльність ВСП набула в роки російської агресії. Сформована у 2002-му році як спеціальне правоохоронне формування для забезпечення правопорядку та захисту прав і законних інтересів військовослужбовців Військова служба правопорядку посіла гідне місце в системі діяльності Збройних Сил України», — наголосив Михайло Головко.

З нагоди професійного свята очільник Тернопільщини висловив подяку всьому особовому складу та ветеранам ВСП за сумлінне виконання службових обов’язків та високу громадянську позицію.

«Пишаюся Вами за виявлені героїзм та відвагу! Дякую кожному із Вас за сумлінне виконання військового обов’язку! Впевнений, Ви й надалі мужньо виконуватимете свої професійні обов’язки!» — сказав голова Тернопільської обласної ради» та побажав усім військовим правоохоронцям міцного здоров’я, родинного благополуччя й успіхів в ім’я зміцнення обороноздатності нашої держави.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *