Михайло Головко: «Єдиний шлях перемогти – стати сильними та перемагати у всьому!»

Під час Х Бандерівських читань голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко виступив з науковою доповіддю на тему: «Східноєвропейський тигр». Принципи нової стратегії модернізації України».
“Повномасштабний наступ та відкрита агресія московії проти України поставила крапку у пострадянській історії нашої країни. Сьогодні перед Українською Державою постав новий виклик – побудова сучасної економіки на абсолютно інших принципах і технологіях. Безпека – це наріжний камінь швидкого відновлення та економічного процвітання України.
Я вважаю, що на даний момент пріоритетне завдання для України – стати східно-європейським «тигром», аналогом Південної Кореї чи Ізраїлю. Бути здатною самостійно відбивати агресію, незалежно від того є допомога від союзників чи ні.
Війна показала, що курс на побудову так званої аграрно-сервісної економіки, який нам нав’язували ззовні, був помилковим. На мою думку, Україна повинна почати новий етап модернізації економіки, ядром якого має стати армія та ВПК.
Головним завданням під час війни та у найближчі десять років для української економіки стане її мілітаризація. Тобто розвиток тих галузей, які насамперед мають забезпечувати армію та безпеку країни.
Україна змушена буде вибудовувати свою політику та економіку за зразком Ізраїлю та Південної Кореї, держав «фронтиру». Ми знаходимося на межі західного та східного напрямків розвитку цивілізаційних проектів. Наша територія є ареною конкурентної боротьби цих проектів, де західні сусіди використовують переважно економічні, дипломатичні та культурні інструменти впливу, а східні – військові. Тому Україна повинна:
– спиратися на правоконсервативну ідеологію, яка дозволила цим країнам вижити та побудувати розвинуту економіку (традиційні цінності, економічний націоналізм);
– вся логіка вибудовування економіки держави має виходити з інтересів безпеки (розвинута промисловість, власний ВПК, диверсифікація шляхів експорту товарів та джерел енергоносіїв);
– значний відсоток участі армійських еліт в управлінні країною та представників національного капіталу;
– сильна армія та спецслужби;
– активна зовнішня політика. Україна має бути схожою на Східно-Європейський Ізраїль та стати стабілізуючим фактором в Європі, одним із адміністраторів пострадянського простору та росії.
Єдиний шлях перемогти – стати сильними та перемагати у всьому!
Віримо у власну країну! Разом переможемо!”.
Поширити:

Post Author: Diana