облрада

Михайло Головко зустрівся з головою Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся з головою Ради резервістів Сухопутних військ Збройних Сил України Іваном Тимочком.

Під час робочої зустрічі обговорили питання територіальної оборони, служби в резерві та сприяння Тернопільської обласної ради у розвитку цього напрямку.

«У Тернопільській області функціонує комунальна установа Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні». Серед основних завдань центру — популяризація територіальної оборони та проведення різноманітних вишкільних програм, підготовка й виховання самовідданих, свідомих захисників України, готових у будь-який момент стати на захист територіальної цілісності та Незалежності нашої держави. Навколо центру об’єдналися учасники бойових дій, добровольці, які в умовах війни на Сході України допомагають державі готувати свідомих молодих людей, які будуть морально та фізично готовими до несення військової служби та участі у воєнних діях», — наголосив Михайло Головко.

У 2021-му році з обласного бюджету спрямували більше півмільйона гривень на забезпечення функціонування центру.

Також Тернопільська обласна рада звернулася до Президента України та Верховної Ради України з закликом ініціювати й прийняти «Закон про територіальну оборону».

Поширити:

Post Author: Diana