Миколай у Тернополі: чим об’їдалася в дитинстві всю ніч співачка?

Завтра, 19 грудня, відзначають день святого Миколая. Мабуть, кожен, не залежно від віку чи статусу, чекає в цей день на щось хороше і заглядає з самого ранку під подушку в надії, що там на нього чекає подарунок. Ми вирішили порозпитувати відомих тернополян, що б вони хотіли отримати в подарунок від святого Миколая цього року, який подарунок запам’ятався їм найбільше, що даруватимуть цьогоріч своїм рідним та близьким та чи вони ловили “Миколая” за роботою, коли були дитиною?

Зоряна Вовк (співачка):

– Для мене свято Миколая ще з самого дитинства асоціюється із великою кількістю мандарин та солодощів. Це головне! А вже чи там ключі від машини будуть, чи поїздка на Мальдіви (сміється – прим. ред.), – неважливо. В моєму дитинстві були модні ляльки із блакитним волоссям – Даринки. Багато дівчаток в класі мали таких, а я ще ні, от коли побачила під подушкою – мало не зомліла з радості.

Що даруватиму цьогоріч? Головне ж, мабуть, не кількість чи ціна подарунку, – а подарувати святковий настрій та любов своїм близьким.

Пам’ятаю, в дитинстві, ми із сестрою за два тижні до свята починали обшукувати всі шафи вдома, сумки мамині. А одного разу мама вирішила перестелити нам із сестрою ліжка в ніч на св. Миколая. Лягаючи спати, ми «засікли» нам подарунки вже «заряджені». Ото була радість! Ми всю ніч їли солодощі тихенько, щоб ніхто не чув. А подарунки лише на дотик могли собі уявити, бо світла ж не могли включити. Це була незабутня ніч!

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *