Миколай у Тернополі: Тетяна Чубак у дитинстві дуже хотіла зловити Миколая

Завтра, 19 грудня, відзначають день святого Миколая. Мабуть, кожен, не залежно від віку чи статусу, чекає в цей день на щось хороше і заглядає з самого ранку під подушку в надії, що там на нього чекає подарунок. Ми вирішили порозпитувати відомих тернополян, що б вони хотіли отримати в подарунок від святого Миколая цього року, який подарунок запам’ятався їм найбільше, що даруватимуть цьогоріч своїм рідним та близьким та чи вони ловили “Миколая” за роботою, коли були дитиною?

Тетяна Чубак (президент БФ «Подоляни», директор з розвитку  ТРЦ Подоляни):

– Від святого Миколая хочу отримати міцне здоров’я, радість, мир в Україні, родинний затишок. Найбільше запам’яталося, коли ще дитиною отримала годинник і лінійку з мультфільмами, які переливаються, мандарини і шоколадні цукерки, коли полиці магазинів були порожніми, – ці подарунки для мене були справжнім щастям.

Своїм діткам даруватиму спортивний інвентар для професійних занять спортом: хокейні рукавиці, футбольний м’яч, термокружки, книжки і багато солодощів.

В дитинстві мені ніколи не вдавалося зловити Миколая, хоча бажання було велике, але після школи, занять спортом, сон робить свою справу (сміється – прим. ред.).

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *