Миколай у Тернополі: Володимир Місько не хотів перешкоджати роботі святого

Завтра, 19 грудня, відзначають день святого Миколая. Мабуть, кожен, не залежно від віку чи статусу, чекає в цей день на щось хороше і заглядає з самого ранку під подушку в надії, що там на нього чекає подарунок. Ми вирішили порозпитувати відомих тернополян, що б вони хотіли отримати в подарунок від святого Миколая цього року, який подарунок запам’ятався їм найбільше, що даруватимуть цьогоріч своїм рідним та близьким та чи вони ловили “Миколая” за роботою, коли були дитиною?

Володимир Місько (депутат Тернопільської міської ради, декан історичного факультету ТНПУ):

– Найперше хотілося б здоров’я для дітей та рідних, а також миру для країни.

У мене Миколай завжди асоціюється з мандаринами. У моєму дитинстві мандарин не було, а от на Миколая якимось дивним чином вони з’являлися, тому в кімнаті завжди пахло ними.

Найпам’ятнішим подарунком стали ковзани, мені було років 13-14 напевно, і я був самим модним хокеїстом в окрузі.

Як правило, подарунки на Миколая даруються дітям, це в першу чергу солодощі, іграшки та обновки. Ну і, звісно, якісь приємні сюрпризи рідним.

Пам’ятаю, колись в дитинстві, намагався зловити Миколая, але коли став більш свідомішим, то не перешкоджав його роботі. Хотілося вірити в диво, тому поки працював Миколай, я заплющував міцно очі і вдавав що сплю.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *