Минулої ночі на дорогах Тернополя працювало 16 одиниць снігоочисної техніки

Через ускладнення погодних умов та подальші прогнозовані опади у вигляді снігу і зниження температурних показників, в ніч з 12 на 13 січня на вулицях Тернополя працювало більше 15-ти одиниць спецтехніки.

Десять піскорозкидачів впродовж ночі здійснювали превентивне посипання  протиожеледними сумішами проїзних частин у всіх мікрорайонах міста та об’їзних шляхів, а шість одиниць малої посипальної техніки провели механізовану обробку піщано-сольовою сумішшю тротуарів і пішохідних зон.

Найбільша увага приділялася магістральним дорогам, підйомам, спускам, поворотам та перехрестям.

Роботу спеціальної техніки для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі у Тернополі забезпечили підрядні організації ТзОВ «Авакс-Проф», ТМШРБ «Міськшляхрембуд» та ТзОВ «Техно-Буд-Центр».

Детальну інформацію щодо виконавців робіт з утримання шляхово-мостового господарства м. Тернополя в зимовий період можна переглянути на Інтерактивній карті відповідальності за  прибирання  міста взимку. Розроблено також спеціальні інформаційні буклети «План прибирання міста взимку», у яких детально описано роботи, що проводяться у Тернополі в зимовий період.

Тернополян закликають бути обережними та нагадують пішоходам та водіям про необхідність дотримання правил дорожнього руху.

Водіям транспортних засобів рекомендують утриматись без необхідності від поїздок по місту, для тих, хто ще цього не зробив – замінити шини на зимові та суворо дотримуватись “Правил дорожнього руху”.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *