На дорогах Тернополя впродовж ночі працювало близько 30-ти одиниць снігоприбиральної техніки

Ввечері 19 січня у Тернополі зберігалася морозна погода і випадав мокрий сніг. До ранку нічний дрібний сніг посилився, тож цієї ночі було збільшено кількість спецтехніки, залученої до роботи на вулично-дорожній мережі міста.

Зокрема, близько 30-ти одиниць снігоприбиральної техніки розчищали та посипали протиожеледними сумішами дороги і тротуари у ніч на 20 січня.

За механізоване очищення магістральних доріг, тротуарів та територій біля зупинок громадського транспорту у Центрі міста, на масивах «Східний» і «Сонячний»,  в районах Старого Парку, Канади, Нового Світу та у районі «Промисловому» відповідальне ТзОВ «Авакс-Проф» (цієї ночі було задіяно 13 одиниць техніки, використано 62 мпротиожеледної суміші та 8 мсолі).

Роботи із зимового утримання вулично-дорожньої мережі на масиві «Дружба» виконувала ТМШРБ «Міськшляхрембуд» (працювало 8 одиниць спецтехніки, висипано 24 мпротиожеледної суміші);

Механізоване прогортання і посипання об’їзних шляхів, а також проїжджих частин і пішохідних зон у  Березовиці, Кутківцях та Пронятині здійснювала спецтехніка ТзОВ «Техно-Буд-Центр» (задіяно 7 машин, висипано 42 м3 протиожеледної суміші).

За прибирання прибудинкових територій і міжквартальних проїздів відповідальні управителі житлового фонду в місті, за належне зимове утримання прилеглої території до закладів торгівлі та громадського харчування, офісів, установ і організацій – суб’єкти господарювання.  Тож звертаюся до представників тернопільських ЖЕКів і ОСББ, а також підприємців, з проханням забезпечити належне очищення прилеглих територій.

Звертається до водіїв із проханням бути уважними та обережними на дорогах, а в разі посилення опадів, за можливості, утриматися від поїздок на власному автотранспорті, щоб не створювати заторів і не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *