облрада

На фінансування закладів освіти Тернопільщини передбачено понад 4 мільярди гривень

Впровадження Нової української школи – реформа, головна мета якої – нова висока якість освіти. На цьому наголосила начальниця управління освіти ТОДА Ольга Хома під час розширеного засідання підсумкової колегії управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

«У впровадженні цієї концепції у закладах освіти області провідне місце відводиться навчанню вчителів початкової школи. Тому у 2019 році для підвищення кваліфікації педагогічних працівників області відповідно до Концепції «Нова українська школа» виділено 8 687 800 гривень», – підкреслила Ольга Хома.

Також вона зазначила, що загалом у 2019 році на фінансування закладів освіти області передбачено понад 4 мільярди гривень загального фонду бюджету. З них освітня субвенція – 2 мільярди, додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам та кошти місцевих бюджетів – 2,5 мільярди гривень.

Зазначимо, кошти освітньої субвенції враховують видатки для підвищення на 9% протягом 2019 року заробітної плати педагогічним працівникам. Середньомісячна заробітна плата вчителів у 2019 році становить 7330 грн.

Поширити:

Post Author: Diana