облрада

На Кременеччині обговорили шляхи та перспективи регіонального розвитку

Вчора, 10 січня, відбулася нарада з питань регіонального розвитку Кременеччини. У нараді взяли участь керівники області, району та громад, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА та РДА, директори промислових та сільськогосподарських  виробництв регіону, комунальних підприємств та установ.

На порядок денний винесено ряд питань, що стосуються секторальних реформ – медицини та освіти,  розвитку соціально-економічного розвитку району та наймасштабнішої реформи  – децентралізації.

«Успішний хід реформи децентралізації перетворив Україну в одну з найбільш бюджетно децентралізованих держав Європи, в якій понад 50% публічних коштів – це кошти місцевих бюджетів. Органи місцевого самоврядування отримали значно більший фінансовий ресурс для власного розвитку, модернізації інфраструктури, поточних та капітальних ремонтів. Завдяки цьому відбуваються прогресивні зміни у житті наших громад: покращують умови у звичайних сільських школах, оновлюються лікарні, будуються дороги європейського зразка, розвивається культура. Основне наше завдання на даному етапі – скласти чіткий план подальших дій, окреслити наступні кроки. Одним з таких пріоритетів є завершення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади  і охоплення всієї території області об’єднаними територіальними громадами», – наголосив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *