облрада

На Кременеччині вшанували Лесю Українку

У селі Великі Бережці, на Кременеччині, відзначили 150-річчя великої української поетеси Лесі Українки. Саме тут вона колись гостювала у своєї товаришки Марії Биковської.

Гостям заходу представили імпрезу, присвячену Лесі Українці та її творчості. У залі Великобережецького музею Олександра Неприцького-Грановського лунала поезія та пісні на вірші видатної поетеси.

Побував на святі депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Володимир Мисик.

«Після перебування у нашому краї творчість Лесі Українки зазнала великих змін. Саме з цієї подорожі в її житті розпочався новий етап, який подарував нам не просто талановиту письменницю, але й серйозного драматурга європейського рівня. Видатна поетеса, відіграла дуже важливу роль у формуванні духу української нації, яка сформувала свою державу. В історії європейських державностей існує дуже мало націй, які створювали держави, адже зазвичай саме в межах держав утворювалися нації. У нашому випадку, нація, маючи конкретні надбання: творчі, духовні, культурні, наукові — створила свою державу. Саме такі видатні постаті, як Леся Українка, впродовж віків допомагають формувати в українців національний дух та розвивають повноцінних особистостей, які будуть й далі впливати на розвиток нашої держави», — наголосив Володимир Мисик.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *