На Монастирищині вода в криницях досі не відповідає нормам

У Монастириському районі зі 180 криниць, які зазнали підтоплення, за результатами досліджень, вода не відповідала санітарним вимогам за бактеріологічними показниками у 73 криницях.

 Після проведення повторної дезінфекції Бучацьким міжрайонним відділом ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України», протягом 04.08.2020 р., 05.08.2020 р. та 10.08.2020 р. фахівці відібрали на повторне  бактеріологічне дослідження 73 проби води (25 проб із криниць у смт. Коропець та 48 проб із криниць у с. Вістря).

За даними Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби України, станом на 14 серпня, вода не відповідає вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною» за мікробіологічними показниками у 13 криницях із досліджених 73 (у 5 криницях у смт. Коропець та у 8 криницях у с. Вістря).

Про результати якості води та перелік криниць, вода у яких не відповідає санітарним вимогам спеціалісти проінформували селищну та сільську ради для вжиття додаткових заходів щодо повторної очистки,  відкачування води із криниць, їх повторної дезінфекції, та про результати моніторингових досліджень проінформували ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *