На родинному святі в Тернополі встановлювали рекорд

У Тернополі встановили новий національний рекорд – намалювали найбільшу картину залучивши найбільшу кількість людей.

Полотно розміром 2 на 5 метрів – це не просто красивий пейзаж, а й листівка, на звороті якої тернополяни залишили побажання для військових. Рекорд встановлювали під час святкування першого в місті родинного свята для дітей та дорослих, яке для жителів міста організувала громадська організація «Захист».

Окрім створення рекордної листівки, на гостей родинного свята чекало багато цікавих розваг та атракціонів. Діти стрибали на батутах, змагалися на спортивних змаганнях пліч-о-пліч зі своїми батьками і виборювали цінні подарунки, стріляли з лука, їли солодку вату і розфарбовували обличчя аквагримом, дивилися показові виступи спортсменів та насолоджувалися музикою. І все це – ідеї Мар’яни Головко, голови громадської організації «Захист».

«Ідей дуже-дуже багато, але важко втілювати. Про сьогоднішнє свято, скажу вам чесно, ми просто мріяли. Я – мама чотирьох дітей. Я – як ніхто тут найбільше радію і це, думаю, по мені помітно. В мене радіє душа, в мене радіє серце, мені приємно, що на нашу подію зійшлось стільки багато людей. Люди вже втомилися сидіти вдома, всі хочуть волі. І в зв’язку з тим, що такі гарні державні свята, всі сьогодні завітали до нас і ми всім дуже дякуємо, хто долучився до сьогоднішнього свята,» – розповіла голова громадської організації «Захист» Мар’яна Головко.

Синє небо і жовте поле – ось головний мотив рекордної картини. А все тому, що приурочили її створення до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.  Створював полотно знаний у Тернополі художник Рустам Давлетов, а допомагали йому усі охочі, здебільшого  –  діти. «Масштабність саме цього полотна – 2 метра на 5 метрів, я ще на такому полотні не малював жодного разу. Я думаю, цікаво як мені, і так учасникам долучитись до цього процесу,» – розповідає художник Рустам Давлетов.

 

Уже за кілька днів це полотно відправлять на Схід. На звороті автори залишали свої побажання військовим. «Ми дуже її старалися і малювали і ми хочем передати їм, щоб вони дуже довго жили і  ця картина від серця,» – розповіла одна з наймолодших учасників рекорду Яна.

 

В Національному реєстрі багато рекордів, пов’язаних із написанням картин. Але тернополянам таки вдалося потрапити у список полотен-рекордсменів, зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтвора. «Сьогодні вже назвали в соціальних мережах цю подію як «народна творчість». Справді, ми маємо рекорд народної творчості, це дуже приємно, тому, що разом об’єдналося 250 учасників для того, щоб створити полотно, яке увійшло до Національного реєстру рекордів як найбільша картина, написана людьми впродовж трьох годин,» – каже Лана Вєтрова.

Головною ідеєю свята було об’єднати родини і створити для усіх приємний спільний відпочинок. І це організаторам вдалося.

Поширити:

Post Author: Diana