облрада

На сесії Тернопільської обласної ради прийнято ряд господарських рішень

Під час другої сесії Тернопільської обласної ради, яка відбулася днями, було прийнято ряд господарських рішень.

Зокрема, затверджено уточнені фінансові плани окремих комунальних некомерційних підприємств Тернопільської обласної ради в галузі охорони здоров’я на 2020 рік та статути комунальних закладів обласної ради.

Прийнято рішення про техніко-економічне обґрунтування доцільності передачі цілісного майнового комплексу Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (ДПТНЗ «ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі») з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

Надано дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської обласної ради на укладення договору щодо оформлення фінансового лізингу в банківських установах.

Низка рішень стосувалася укладення договорів про встановлення земельних сервітутів, передачі, списання, оренди та позички майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

Затверджено положення про помічника-консультанта депутата Тернопільської обласної ради та опис посвідчення помічника-консультанта депутата Тернопільської обласної ради.

Також ухвалено рішення «Про відновлення роботи Тернопільського обласного комунального підприємства «Інформаційно-обчислювальний центр «Агропромсистема» та призначення Семанишина Бориса Васильовича на посаду директора підприємства», «Про утворення комунального підприємтсва Тернопільської обласної ради «Тернопільський інформаційно-аналітичний центр» та призначення Шлапака Олександра Васильовича на посаду директора вказаного підприємства» та «Про обрання двох представників громадськості Тернопільської області до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Тернопільській області».

До складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Тернопільській області обрано Васька Петра Зеновійовича – кандидатуру, визначену громадською організацією «Учасників антитерористичної операції Надзбруччя» та Палюха Андрія Ярославовича – кандидатуру, визначену громадською організацією «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля» (м. Тернопіль).

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *