На сітілайтах у Тернополі показують іншу сторону життя Романа Шухевича

Депутат Тернопільської обласної ради, краєзнавець та рекламіст Михайло Тимошик став ініціатором проекту «Українські герої», у рамках якого на сітілайтах міста з’явилися фото головнокомандувача УПА Романа Шухевича.  

«Ідея пропагувати українську культуру в мене виникла давно. Це вже шостий проект який вдалося втілити у життя. Проект «Українські герої» має на меті показати відомих українців з іншого ракурсу. Ми хочемо показати тернополянам іншу, незнайому сторону життя відомих постатей», – розповідає Михайло Морозенкович.

«Українські герої» не перший проект організований Михайлом Тимошиком. До цього на сітілайтах міста розміщували фото з життя Лесі Українки, Тараса Шевченка, фото в рамках проекту «Від минулого до сьогодення» та інше.

Наразі, на вулицях міста можна спостерігати за життям у фото генерала-хорунжого УПА, який представлений не лише як борець за країну.

«На сітілайтах ми розмістили незнайомі багатьом фото із життя Романа Шухевича. За життя він займався спортом, творчістю, був пластуном, рекламістом, грав на фортепіано та співав. Хочеться показати тернополянам, якими багатогранними були наші Герої та зацікавити молоде покоління до вивчення нашої культури та історії», – наголошує Михайло Тимошик.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *