економіка

На Тернопільщині 157 роботодавців подали документи на одноразову матеріальну допомогу

Із 14 по 21 грудня 2020 року юридичні особи, які вимушено скоротять тривалість робочого часу на період встановлення обмежувальних заходів, мали можливість подати у місцеві підрозділи Тернопільської обласної служби зайнятості пакет документів на одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць з метою її виплати працівникам.

Оскільки термін подачі юридичними особами заяв був обмеженим, працівники обласної служби зайнятості працювали у вихідні дні 19-20 грудня 2020, щоб роботодавці мали можливість звернутися за консультацією та для подачі документів.

В службу зайнятості Тернопільщини надійшли документи від 157 юридичних осіб. Обласною службою зайнятості вже прийнято рішення щодо надання їм коштів для виплати одноразової матеріальної допомоги 2015 найманим працівникам на суму 8 млн. 761,3 тис. грн.

Довідково:

Надання одноразової матеріальної допомоги здійснювалося згідно із статтею 3 Закону України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запровадження з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», який набрав чинності з 10.12.2020 року, та «Порядку надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктів господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1231.

Поширити:

Post Author: Diana