На Тернопільщині більшість безробітних – жителі сільської місцевості

Впродовж січня – лютого 2022 року в місцевих підрозділах служби зайнятості області соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 12,2 тис. осіб, з них 11,7 тис. були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій праці.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 9 безробітних; найбільше на Гусятинщині – 21, на Козівщині – 18.

Проте, за сприяння служби зайнятості, за січень – лютий 2022 року 852 краян все ж змогли знайти місця праці.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 227 осіб, після їх завершення 21 – працевлаштовані на постійні місця праці. Профпідготовку та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості проходили 292 безробітних. 6 краян отримали безкоштовні ваучери на оплату навчання.

Станом на 1 березня 2022 року 9,5 тис. безробітним служба зайнятості Тернопільщини продовжувала сприяти в пошуку роботи. Із них 52% – жінки, 26% – молодь віком до 35 років, більше половини – жителі сільської місцевості, 26% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Більшість безробітних – робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин; найпростіших професій, працівники сфери торгівлі та послуг, професіонали, державні службовці, керівники, менеджери.

Поширити:

Post Author: Diana