На Тернопільщині горіли пожнивні залишки та суха трава

Протягом вихідних  пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільщини залучались до ліквідації пожеж в природних екосистемах.

Ліквідована пожежа пожнивних залишків на відкритій території на площі орієнтовно 600 м.кв., в селі Кам’янки Підволочиської територіальної громади Тернопільського району.

Ліквідована пожежа пожнивних залишків на відкритій території на площі орієнтовно 0,2 га, в селі Товсте Товстенської територіальної громади Чортківського району.

Ліквідована пожежа пожнивних залишків на відкритій території на площі орієнтовно 200 м.кв., в селі Великий Глибочок Білецької територіальної громади Тернопільського району.

Ліквідована пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 500 м.кв., в селі Біла Чортківської територіальної громади Чортківського району.

Ліквідована пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,02 га, в селі Нагірянка Нагірянської територіальної громади Чортківського району.

Ліквідована пожежа сміття на стихійному сміттєзвалищі на площі орієнтовно 20 м.кв, в селі Цвітова Трибухівської територіальної громади Чортківського району.

Ліквідована пожежа сміття на відкритій території на площі орієнтовно 200 м.кв, в селі Багатківці Золотниківської територіальної громади Тернопільського району.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *