освіта

На Тернопільщині готуються до проведення ЗНО-2021

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти провели інструктивно-методичні наради щодо реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Заступник директора інституту Юрій Шайнюк ознайомив учасників з нормативно-правовим забезпеченням ЗНО-2021 та державної підсумкової атестації 2021 року.

Фахівець проаналізував вимоги до реєстрації на ЗНО, акцентувавши увагу на створенні та оформленні реєстраційної картки, формуванні пакета реєстраційних документів. Також розповів про можливості внесення змін до персональних даних абітурієнтів, реєстрації осіб з особливими потребами.

Завідувач центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності Людмила Онищук зосередила увагу учасників на особливостях ЗНО-2021. Зокрема, йшлося про збільшення кількості навчальних предметів для складання державної підсумкової атестації та обрання максимальної кількості предметів ЗНО.

Доповідачі наголосили на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в закладах освіти з питань організації та проведення ЗНО, зокрема, реєстрації учнів/студентів.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *