На Тернопільщині ліквідовують наслідки негоди

Вчора, 28 квітня, Тернопільщиною пройшла негода, наслідки якої продовжують ліквідовувати і сьогодні.

Ускладнення погоди супроводжувалось грозою, поривами вітру та опадами у вигляді дощу та граду. Негода наробила чимало лиха на території області. До ліквідації наслідків надзвичайної події залучались бійці Служби порятунку «101».

Станом на 21:00 28 квітня в області зазнали підтоплення 34 домогосподарства.

Зокрема, у Бережанському районі – підтоплено 13 домогосподарств (с. Саранчуки – 2, с. Шибалин – 11). Крім цього, в селах Літятин, Надрічне, Куропатники та Саранчуки підтоплені приватні присадибні ділянки; у Козівському районі – підтоплено 18 домогосподарств (смт. Козова – 1, с. Щепанів – 15, с. Бишки – 1, с. Конюхи – 1). У цих населених пунктах також підтоплені приватні присадибні ділянки. 3 домогосподарства підтоплені у м. Підгайці. Крім цього, підтоплені приватні присадибні ділянки в с. Старе Місто.

У с. Літятин Бережанського району потоком дощових вод пошкоджено 1 легковий автомобіль. За таких самих обставин пошкоджено легковий автомобіль в с. Шибалин Бережанського району. В с. Кальне Зборівського району внаслідок замулення ускладнений проїзд транспортних засобів місцевою дорогою. Для відновлення проїзду планується залучити техніку місцевого с/г підприємства.

28 квітня рятувальниками було здійснено порізку та прибирання повалених дерев. Зокрема, на автодорозі між смт. Козова та с. Дибще Козівського району здійснено розчистку проїжджої частини дороги від 4-х повалених внаслідок сильних поривів вітру дерев.

У с. Старе Місто Підгаєцького району здійснено буксирування на проїжджу частину дороги легкового автомобіля з пасажирами (2 з яких – діти), який застряг на ґрунтовій дорозі, поблизу місцевого кладовища.

У Тернополі на вул. Татарській з підтопленого автомобіля евакуйовано 4 пасажирів, 2 з яких – діти.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *