На Тернопільщині обмежать вилов риби

У зв’язку з початком нересту на водоймах Тернопільської області з 1 квітня 2017 року діятимуть обмеження на вилов риби.

«З метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах встановити період нерестуючої риби та інших водних біоресурсів з 1 квітня по 10 червня 2017 року включно, на всіх рибогосподарських водних об’єктах, включаючи водойми, які знаходяться в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду Тернопільської області», – йдеться в наказі обласного управління Держагентства рибного господарствайдеться.
На цей період всі рибогосподарські водні об’єкти області оголошуються нерестовищами.
Під час нересту заборонено проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші.
Також заборонено пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія, тощо) та крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
Ще  одна заборона стосується рибальства. Діятиме вона на період нересту риби та інших водних біоресурсів у всіх рибогосподарських водних об’єктах області за винятком спеціально визначених місць.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *