На Тернопільщині перевіряли заклади на дотримання вимог карантину

На Тернопільщині продовжують слідкувати за виконанням встановлених правил для закладів та об’єктів масового скупчення людей.

Спеціалісти Держпродспоживслужби і правоохоронці, проводять моніторинг протягом вихідних та у вечірній час. Для того, щоб слідкувати за виконанням встановлених санітарно-гігієнічних вимог.

У Підгаєцькій громаді провели 52 візити на різні торгові точки: заклади харчування, торгівлі та салони краси. Серед них знайшли порушення на 9 об’єктах та зазначили, що потрібно виправити, аби налагодити роботу над виконанням встановлених правил. Окрім того, провели такі дослідження у Заліщицькій громаді, де перевірили 11 об’єктів та знайшли 2 порушники, на яких склали протоколи.

Моніторингу зазнали заклади та торгові об’єкти Козівської громади, де перевірили 34 заклади. Порушення знайшли у магазинах. Основними з них були: відсутність дистанційної розмітки, неправильне використання продавцем засобів гігієни та інше. З керівниками та працівниками закладів, провели роз’яснювальну роботу щодо порушень та відповідальність за них.

Поширити:

Post Author: Diana