На Тернопільщині перевіряють перевізників

З 20 квітня на Тернопільщині розпочалося проведення комплексу цільових заходів під умовною назвою «Перевізник». Їх метою є профілактика та зниження аварійності за участю пасажирського транспорту, дотримання перевізниками та водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

З початку операції поліцейські перевірили 437  транспортних засобів, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, серед них 57 таких, що здійснюють перевезення організованих груп дітей. Технічно несправними виявлено сім автобусів.

За результатами перевірки складено 78 адміністративних матеріалів. Більша половина з них – 42-  за відхилення від визначеного маршруту та не заїзд на автостанцію. Задокументовано вісім порушень правил зупинки під час здійснення посадки та висадки пасажирів, три факти перевезення пасажирів понад встановлену кількість,  два- порушення вимог дорожніх знаків.

Правоохоронці й надалі перевірятимуть перевізників і технічний стан їхніх транспортних засобів, справність аварійних виходів, а також розташування місць для сидіння пасажирів. Також поліцейські здійснюють перевірку зберігання транспортних засобів за визначеним місцем їх стоянки та організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів.

Поширити:

Post Author: Diana