На Тернопільщині продовжують боротися з незаконним гральним бізнесом

На Тернопільщині правоохоронці продовжують комплексні відпрацювання незаконних гральних закладів. У ході роботи поліцейські вже вилучили майже 4,5 тисячі одиниць грального обладнання на 51 мільйон гривень.

З початку відпрацювання у правопорушників вилучено 4400 одиниць грального обладнання. Серед вилученого – 29 електронних рулеток, 107 столів для гри у покер, 247 гральних автоматів, 3715 одиниць комп’ютерного обладнання, 318 одиниць іншого комп’ютерного обладнання. Приблизна вартість вилученого становить 51,3 мільйона гривень.

На цей час за фактами зайняття гральним бізнесом поліцейські відкрили 250 кримінальних проваджень за ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

Окрім того, на спецлінію «102» надійшло 14 повідомлень громадян про незаконну діяльність ігрових автоматів. За результатами виїзду нарядів поліції та слідчо-оперативних груп на місця події за трьома адресами поліцейські задокументували протиправну діяльність, в інших випадках – інформація не підтвердилася.

До слова, загалом у країні припинено діяльність 5300 гральних закладів.

Поліцейські звертаються до всіх громадян: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують, повідомляйте на лінію 102 для оперативного реагування на такі події.

Нагадаємо, на виконання рішення Уряду поліція припиняє діяльність гральних закладів.

Поширити:

Post Author: Diana