На Тернопільщині продовжують перевіряти дотримання карантинних заходів

Держпродспоживслужба Тернопільської області  здійснює щоденний контроль за дотриманням карантинних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020р., з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За період з 31.01.2022 року по 06.02.2022 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби самостійно та у складі моніторингових груп разом із представниками Національної поліції здійснили 1614 моніторингових обстежен, суб’єктів господарювання, на 417 об’єктах виявили порушення протиепідемічних вимог.

До порушників застосовані відповідні заходи реагування, зокрема: надано 411 приписів, рекомендацій та пропозицій  щодо усунення порушень, самостійно та спільно з представниками НП складено 11  адмінпротоколів.

Зокрема, було проведено обстеження таких об’єктів:

  • 197 закладів громадського харчування;
  • 661 об’єкт торгівлі продовольчими товарами –  складено 9 протоколів;
  • 440 об’єктів торгівлі непродовольчою групою товарів – складено 2 протоколи;
  • 316 інших закладів, в т.ч агропродовольчі ринки, ТРЦ, перукарні, навчальні заклади, АЗС, вокзали, аптеки тощо;

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проводять роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання запроваджених на території області карантинних вимог, інформують про результати моніторингових обстежень, попереджають про адміністративну відповідальність.

Під час спільних рейдів з представниками Національної поліції (чинність COVID-сертифікатів про вакцинацію перевіряють працівники Нацполіції) фальсифікованих сертифікатів виявлено не було.

Поширити:

Post Author: Diana