На Тернопільщині продовжують використовувати вакцину від якої відмовляються у світі

Вакцинацію від коронавірусу препаратом AstraZeneca, який почали активно застосовувати і в Україні, призупинили вже близько 16 країн світу. Серед причин – утворення тромбів, які несуть смертельну небезпеку.

Депутат Тернопільської районної ради Володимир Бобко зазначає, що поки цивілізовані країни, боячись за кожного свого громадянина, відмовились від використання препарату, в Україні наполегливо рекомендують вакцинуватися сумнівним препаратом.

«Ряд країн світу припинили вакцинацію розпіареною в Україні вакциною AstraZeneca. Слідом за Данією, Норвегією та Ісландією, від небезпечного препарату сьогодні відмовився і Таїланд.

Дуже схоже, що індійська вакцина замість того, щоб рятувати людей навпаки, провокує небезпеку – важкі проблеми із згортанням крові та утворення тромбів.

І хоча поки офіційно не доведено прямого зв’язку між десятками летальних випадків одразу після щеплення та даною вакциною, але цивілізовані країни, боячись за кожного свого громадянина, відмовились від використання препарату.

Лише в нас дуже наполегливо рекомендують щеплюватись кожному, насамперед лікарям, військовим та лідерам думок. А тих, керівників медичних закладів, які не хочуть наражати на небезпеку ні себе, ні медперсонал, намагаються «наполегливо переконати»…», – наголошує Володимир Бобко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *