На Тернопільщині провели командно-штабні навчання із гасіння пожеж

Нещодавно на Тернопільщині провели командно-штабні навчання із гасіння затяжних лісових пожеж в небезпечний період 2021 року.

Участь в обговоренні взяли рятувальники, органи місцевого самоврядування, служби цивільного захисту, представники лісомисливського господарства та громад. Теоретичну частину провели у форматі відеоконференції. Під час якої, обговорили стан надзвичайних подій в екосистемах, пов’язаних із спаленням сухих рослин та розглянули алгоритми дій на випадок масштабних пожеж. Також, звернули увагу на питання щодо запобігання торф’яних пожеж, проведення евакуаційних заходів.

Під час відеоконференції, продемонстрували практичну частину, яка відбулася в Кременецькому районі. Саме там розгорнули зведений загін Головного управління ДСНС у Тернопільській області. У навчанні показали порядок дій при пожежі, яка виникла в хвойному лісі через підпал сухих рослин (ситуація створена для навчання). Також, під час навчання відпрацювали: низову пожежу із загрозою переходу у верхову; ліквідацію верхової пожежі, яка може перейти в населений пункт. За підсумками, обговорили готовність служб до дій за призначенням, проблемні питання та їх вирішення, пишуть на сторінці Головного управління ДСНС України в Тернопільській області.

Фото Головне управління ДСНС України в Тернопільській області

Post Author: Nastya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *