На Тернопільщині шукають нелегалів

На Тернопільщині 18 жовтня стартував практичний етап цільових превентивних заходів, спрямованих на нагляд та контроль за виконанням законодавства України у міграційній сфері під назвою «Мігрант». 

Правоохоронці спільно із міграційниками і працівниками Держпраці проводять перевірки місць можливого незаконного перебування іноземців, а також роз’яснюють підприємцям правила легального працевлаштування іноземних громадян.

На разі в області вже задокументовано 41-го порушника міграційного законодавства. Зокрема, 34-ох іноземців та 7 громадян України. Порушники сплатять майже 63 тисячі гривень штрафу на користь держави.

Також виявлено 19 неврегульованих мігрантів. Щодо вісімнадцяти з них посадові особи міграційної служби прийняли рішення про примусове повернення, ще одного іноземця, на виконання постанови суду вже видворено з України.

Одне із завдань, яке стоїть перед правоохоронцями у профілактичних заходів «Мігрант» є виявлення, документування та припинення злочинної діяльності іноземців, які перебувають на території.

Працівники поліції виявили двох іноземців, які скоїли кримінальні правопорушення. Також два кримінальні провадження, в яких фігурантами є іноземці, вже скеровано до суду.

Триватиме «Мігрант» до 19 листопада.

Поширити:

Post Author: Diana