На Тернопільщині шукають роботу 1783 безробітних віком до 35 років

Остання неділя червня – Всеукраїнський День молоді. Сьогоднішні учні, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці формуватимуть майбутнє нашої держави, усіх сфер економіки та життєдіяльності соціуму.

Служба зайнятості Тернопільщини активно сприяє молодим жителям області у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.

Протягом січня-травня 2022 року 5,1 тис. осіб з числа молоді до 35 років (29% від загальної кількості) шукали роботу через службу зайнятості області. З них, 310 випускників ВНЗ, 62 – професійно-технічних закладів освіти; 90% вже мали професійний досвід.

Цьогоріч вдалося працевлаштувати 944 молодих громадян, з них 17 – отримали роботу з компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

188 безробітних віком до 35 років за спрямуванням служби зайнятості пройшли професійне навчання. 141 молодого краянина було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Профорієнтаційні послуги було надано 3,9 тис. молодим безробітним, у т.ч. 443 учням і студентам різних закладів освіти.

На 1 червня 2022 року 1783 безробітних з числа молоді продовжували пошук роботи через обласну службу зайнятості.

Поширити:

Post Author: Diana