На Тернопільщині слідчі розкрили вбивство 24-річної давності

На Тернопільщині правоохоронці розкрили подвійне вбивство, скоєне 24 роки тому. У 1997 році у селі поблизу Тернополя вбили підприємця та його дружину. Поліція підозрює у вчиненні злочину племінника жертви.

За інформацією відділу комунікації поліції Тернопільської області, чоловік причетний до вбивства рідного дядька та його дружини. Згідно з матеріалами досудового розслідування, підозрюваний був керівником ферми у свого родича. Він дізнався, що дядько їде до Києва, аби взяти великий валютний кредит для відкриття заводу. Після реалізації бізнес-плану підприємець хотів відлучити племінника від родинного бізнесу. Це не сподобалося чоловікові й він вирішив помститися.

Після того як племінник з’ясував, що дядько повернувся зі столиці, в ніч з 20 на 21 вересня 1997 року прихопив вогнепальну зброю та пішов “у гості”. Власники будинку пустили його. Зловмисник, вчинивши 12 пострілів у дядька та його дружину, вирішив інсценувати пограбування, бо усі знали, що сторонніх осіб господарі на територію не пускали. Забравши коштовності з місця вчинення злочину, втік.

Слідчі встановили особу підозрюваного, але запобіжний захід йому не обирався у зв’язку зі смертю. 25 жовтня 2021 року справу скерували до суду.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *