На Тернопільщині служба зайнятості допомогла укомплектувати 114 вакансій для бухгалтерів

Сьогодні, 16 липня, в Україні – День бухгалтера. Без фахівця цієї професії, древньої і до сьогодні необхідної, не може діяти жодне підприємство. Попит на бухгалтерів на ринку праці Тернопільщини існує постійно. Упродовж І півріччя 2022 року роботодавці області мали 161 вакансію для фахівців цієї професії, з них 114 були укомплектовані за сприяння служби зайнятості.

На 14 липня 2021 року для бухгалтерів актуальними були 5 вакансій із зарплатою до 10 тис. грн. Інформацію про ці пропозиції роботи можна отримати у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості; в Борщівській та Бучацькій райфіліях Тернопільського обласного центру зайнятості.

Якщо Ви бухгалтер за освітою, зареєстровані у службі зайнятості як безробітний і бажаєте підвищити свою кваліфікацію, за спрямуванням служби можна навчатися за напрямами: «Програмне забезпечення бухгалтерського обліку» (навчання 1,4 міс.) – у Західноукраїнському національному університеті, «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» – у Рівненському ЦПТО ДСЗ (навчання 1 або 2 міс.). Навчання проводиться за груповою формою, у т.ч. дистанційно, після завершення слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Також професію обліковця з реєстрації бухгалтерських даних можна здобути в Бережанському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України», Гусятинському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя та Заліщицькому ВПУ; професію офісного службовця (бухгалтерія) – в Тернопільському ВПУ № 4 ім. М. Паращука. Після завершення навчання слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії.

Поширити:

Post Author: Diana