облрада

На Тернопільщині триває збір підписів на підтримку заборони функціонування УПЦ МП в Україні

Вчора, 30 травня, з ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, відбулися слухання на тему: «Про загрози національній безпеці України, пов’язані з діяльністю релігійних організацій, що мають керівні центри на території держави-агресора». Долучився до заходу в режимі відеозв’язку голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Заборонивши діяльність УПЦ МП в Україні, ми забезпечимо мирне майбутнє для наших дітей! Якщо ця структура не припинить свого існування в нашій державі, це буде фундаментом для розколу України, пропаганди «русского мира» і колабораціонізму всередині нашої країни. На Тернопільщині триває збір підписів на підтримку заборони функціонування УПЦ МП в Україні, люди активно підтримують нашу ініціативу! Сьогодні цей процес — незворотний!», – зазначив очільник Тернопільщини.

Під час слухань Михайло Йосифович закликав народних депутатів дослухатися до жителів громад не тільки Тернопільщини, а й всієї України та прийняти рішення щодо заборони діяльності УПЦ МП, яка працює проти українського народу, в Незалежній Україні.

«Неодноразово депутати Тернопільської обласної ради зверталися до керівництва держави щодо передачі з управління УПЦ МП Почаївської лаври. Тернопільська обласна рада готова прийняти відповідне звернення до ВРУ щодо заборони діяльності російської церкви в Україні! Переконаний, нас підтримають й інші обласні ради!

До слова, ще будучи народним депутатом України ініціював перейменування УПЦ МП на російську православну церкву в Україні. Назва також частково вводить людей в оману. У ВРУ депутатка від ВО «Свобода» Оксана Савчук нещодавно зареєструвала проект закону №7204 «Про заборону Московського патріархату на території України», можливо, він потребує доопрацювань комітету, та, водночас, потребує негайного прийняття!», – каже Михайло Головко.

Також він додав, що до слухань ВРУ долучилися більше ста фахівців різних галузей.

«Мені приємно, що ініціатива «Свободи», яку ми висунули ще задовго до війни, щодо необхідності заборони діяльності ворожої церкви в Україні, розглядається на найвищому рівні, та, маю надію, найближчим часом буде закріплена законодавчо!», – наголосив голова Тернопільської обласної ради.

Поширити:

Post Author: Diana