На Тернопільщині цього року було більше 1 тисячі вакансій у сфері оптової та роздрібної торгівлі

В останню неділю липня відзначають День працівників торгівлі. Більше 3,5 мільйона українців зайняті у цій сфері.

На фахівців цього виду діяльності є постійний попит на ринку праці. З початку 2022 року роботодавці Тернопільщини мали потребу в 1018 працівниках сфери оптової та роздрібної торгівлі: продавцях продовольчих і непродовольчих товарів, продавцях-консультантах,  продавцях (з лотка, на ринку), касирах торговельного залу, менеджерах із збуту та ін. Це 14% від усіх вакансій по області. З них 62% вже укомплектовані службою зайнятості.

Станом на 28.07.2022 на Тернопільщині є 57 вакансій у сфері торгівлі. Своїм працівникам роботодавці готові платити до 15 тис. гривень.

За спрямуванням служби зайнятості професії касира торговельного залу (термін навчання 4,5 – 5,5 міс.) та продавця продовольчих товарів (термін навчання 4,5 – 5,5 міс) можна здобути в Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Професію продавця продтоварів також можна здобути в Чортківському вищому професійному училищі. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Поширити:

Post Author: Diana