прапор

На Тернопільщині відзначать День Незалежності України та річницю Третього Надзвичайно Великого Збору ОУН (програма заходів)

На Тернопільщині з нагоди 75-ої річниці проведення ІІІ Надзвичайного Великого Збору ОУН та з нагоди 27-ої річниці Незалежності України відбудеться низка заходів, які триватимуть протягом трьох днів, з 23 по 25 серпня.

Зокрема, у рамках програми відбудеться освячення криївки на подвір’ї родини Чарківських і меморіального знаку на хуторі Фостяки. На хуторі Веснівка освятять хату, в якій завершив свою роботу Збір ОУН. У сільському клубі села Золота Слобода пройде наукова конференція.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

23 серпня

14:00 – заїзд молодіжних організацій в село Золота Слобода для проведення таборування (галявина біля хутора Чарківських). До кінця дня молодіжні організації працюють за індивідуальною програмою.

24 серпня

9:00 – святкове богослужіння у місцевому храмі Покрови Пресвятої Богородиці з участю мешканців села Золота Слобода, молоді та гостей.

10:20 – формування колони для походу від храму до хутора Чарківських

10:30 – початок роботи наукової конференції присвяченої 75-й річниці проведення ІІІ Надзвичайного Великого Збору ОУН (клуб села Золота Слобода).

11:00 – освячення криївки на хуторі Чарківських.

11:30 – освячення пам’ятного знака на хуторі Фостяків, де розпочав роботу ІІІ Надзвичайний Великий Збір ОУН.

13:00 – освячення хати на хуторі Веснівка, де завершив свою роботу ІІІ Надзвичайний Великий Збір ОУН. У заходах передбачено концерт та театралізовану постановку присвячену тематиці національно-визвольної боротьби.

15:00 – спецпогашення, присвяченого 75-ї річниці ІІІ Надзвичайному Великому Збору ОУН. Клуб села Золота Слобода.

15:30 – формування колони біля храму села Золота Слобода. Похід до пам’ятника Ярославу Старуху. Покладання квітів та поминальна панахида.

15:50 – покладання квітів до пам’ятника Незалежності України в селі Золота Слобода.

16:00 – відкриття офіційних заходів з відзначення 27 річниці Незалежності України та 75-ї річниці проведення ІІІ

Надзвичайного Великого Збору ОУН. Сцена біля школи села Золота Слобода.

16:30 – нагородження відзнаками ОУН-УПА родин визначних учасників національно-визвольних змагань та учасників АТО.

17:00 – початок концертної програми художніх колективів Тернопільської області, присвяченого 27-й річниці Незалежності України та 75-ї річниці проведення ІІІ Надзвичайного Великого Збору ОУН.

19:30 – концерт Івано-Франківського національного академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія».

21:00 – молодіжна концертна програма.

25 серпня

13:00 – закладення капсули на місці спорудження Музею національно-визвольної боротьби ім. Генерала СБ ОУН-УПА Миколи Арсенича («Михайла») в селі Бишки Козівського району.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *