На Тернопільщині впіймали палія

Кримінальне провадження за фактом знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів; вздовж залізниць або інших таких насаджень вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом відкрили працівники Підгаєцького відділення поліції щодо 48-річного жителя одного із сіл.

Під час відпрацювань місцевості, працівники поліції помітили невідомого чоловіка,  який знаходився на місці горіння сухої рослинності, неподалік населеного пункту. Правоохоронці встановили, що це жителька села Угринів. Чоловік зізнався, що протиправне скоїв саме він. Пожежу вдалося ліквідувати, однак  в результаті на охоплених полум’ях 0,5 га території, знищено чималу кількість й зелених насаджень.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 245 ККУ. Міру покарання підозрюваному обере суд.

Поліцейські закликають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Категорично забороняється розводити багаття поблизу сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Не потрібно спалювати суху траву, листя та іншу рослинність. Кожен такий підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Поширити:

Post Author: Diana