На Тернопільщині з Главою Уряду говорили про подолання наслідків негоди

В Україні продовжується сезон дощів, що має негативні наслідки для певних регіонів, зокрема і Тернопільщини. Вчора, 8 червня пройшла відео-нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо ходу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що виникли на території країни внаслідок ускладнення погодних умов.

Участь у ній взяв і голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Він зазначив, що попередні протокольні доручення виконуються, усі сили спрямовані на уникнення найнебезпечніших наслідків, які мали місце у розрізі України.

Під час свого звернення Володимир Гройсман наголосив, що Уряд готовий допомагати у разі потреби.

«Водночас кожен має розуміти, що ми готові підтримати ті регіони, які постраждали в межах наших можливостей. Проте наголошую, децентралізація, зростання бюджетів – це можливості, а не безвідповідальність. В областях повинні бути резервні фонди. Тому закликаю регіональну владу: збирайте облради, визначайте ресурс і направляйте на ліквідацію наслідків негоди», – прокоментував Прем’єр-міністр.

Зазначимо, що за даними гідрометеорологічних служб ДСНС в травні-червні на території України випало до двох місячних норм опадів. У західних та північних областях місцями випало до 2,8 місячних норми опадів. Згідно з прогнозами на найближчий час у західних та північних областях передбачається збільшення температури повітря до +30, короткочасні грозові дощі, місцями сильні зливи, грози, град та шквали.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *