На Тернопільщині за добу ліквідовано п’ять пожеж

У понеділок, 12 липня, пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільщини ліквідували п’ять пожеж.

О 10:28 у селі Супранівка Підволочиської ТГ Тернопільського району пожежа виникла на покрівлі житлової будівлі. Під час гасіння дану будівлю врятовано. Вогнем знищено перекриття та речі домашнього вжитку на площі 5 м.кв.

О 10:43 ліквідована пожежа сухої трави, що виникла на площі 0,03 га, на відкритій території поблизу с. Староміщина Підволочиської ТГ Тернопільського району. Під час гасіння пожежі не допущено поширення вогню на житлову будівлю.

О 11:38 ліквідована пожежа на покрівлі господарської будівлі в с. Великий Ходачків Підгороднянської ТГ Тернопільського району. Під час гасіння пожежі врятовано один житловий будинок та три господарські будівлі. Вогнем знищено та пошкоджено шиферне покриття та перекриття господарської будівлі на площі 50 м.кв.

О 11:50 ліквідована пожежа тюків із соломою на відкритій території в с. Пилява Трибухівська ТГ Чортківського району. Вогнем знищено тюки з соломою на площі 10 м.кв.

О 19:24 ліквідована пожежа сухої трави, що виникла на території гаражного кооперативу «Комунальник», в м. Тернопіль на вул. Піскова, 10. Вогнем знищено суху траву на площі 0,05 га.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *