На Тернопільщині заборонили гральний бізнес

На сесії Тернопільської обласної ради депутати підтримали питання про заборону грального бізнесу на території Тернопільської області.

“З метою запобігання кризових явищ та негативних процесів в сім’ях громадян Тернопільщини, формування здорового способу життя, забезпечення духовно-морального розвитку населення області, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тернопільська обласна рада вирішила:

1. Заборонити створення та функціонування гральних закладів (казино, залів гральних автоматів, букмекерських пунктів та інших закладів, призначених для проведення азартних ігор) на території Тернопільської області.

2. Рекомендувати обласним радам України, органам місцевого самоврядування Тернопільської області розглянути та підтримати рішення Тернопільської обласної ради

3. Рекомендувати Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України повернутися до розгляду означеного питання та заборонити гральний бізнес на території України.

4. Дане рішення надіслати до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівників депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України дев’ятого скликання, народних депутатів України, обраних від Тернопільської області, усіх обласних рад України, органів місцевого самоврядування Тернопільської області.

5. Контроль за виконанням рішення доручити постійним комісіям Тернопільської обласної ради”, – йдеться у проекті рішення.

Поширити:

Post Author: Diana