облрада

На Тернопільщині змагалися держслужбовці

Цими вихідними у Бучацькому районі відбулася вже традиційна спартакіада, яка об’єднала державних службовців Тернопільщини. Позмагатися за першість могли 4 команди у кількох видах спорту.

На спортивних майданчиках змагалися між собою Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, працівники територіальних органів та голови районних державних адміністрацій. Із стартом спартакіади привітали учасників голова облдержадміністрації Степан Барна та керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Бабійчук.

«Мета спартакіади – популяризація здорового способу життя та активний спосіб життя за допомогою спорту, адже саме завдяки спорту ми загартовуємо фізичну витривалість та силу духу. Водночас, за фізично та морально сильною нацією –майбутнє нашої держави», – підкреслив Степан Барна.

Змагання проводилися з таких видів спорту: волейбол, мініфутбол, настільний теніс, шашки, шахи, дартс, перетягування линви та спортивний туризм.

 У результаті дружньої боротьби команда Тернопільської обласної ради посіла І місце у командних змаганнях з волейболу, грі в шахи та дартс, ІІ місце представники команди вибороли у підтягуванні та настільному тенісі.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *