На Тернопільщині змагалися медики з України та світу

Днями на Кременеччині стартував IV-й Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі – 2019».

Розпочався чемпіонат із Всеукраїнської науково-практичної конференції, на тему «Екстрена медична допомога в надзвичайних умовах». Учасники заходу розглядали актуальні питання розвитку та функціонуванням системи екстреної медичної допомоги в Україні, основні передові технології організації і надання екстреної медичної допомоги населенню та обговорювали особливості якісної підготовки фахівців.

Взяти участь у чемпіонаті зголосились не лише вітчизняні, а й зарубіжні медики. Цього року свою професійну майстерність демонстрували понад 30 команд. Окрім бригад екстреної медичної допомоги з України прибули також представники з Республіки Польща, Литви, Сполучених Штатів Америки, Ізра́їлю та Молдови

Вже традиційно, до цього масштабного заходу долучились представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які виступили не лише співорганізаторами, але й долучились до безпосередньої участі. Зокрема, рятувальники демонстрували навики проведення аварійно-рятувальних робіт на етапі, з ліквідації наслідків ДТП та здійснювали екстрену евакуацію потерпілих, з допомогою рятувального гелікоптера ДСНС України Eurocopter EC145. До слова, 14 липня 2018 року між Україною та Францією підписано безпрецедентний за масштабом контракт на закупівлю 55 гвинтокрилів. Ці багатоцільові потужні красені Airbus Helikopters Super Puma дають старт практичному етапу створення Української системи авіаційний безпеки.

Організатори заходу переконані, що спільна праця учасників з усієї України та з-за кордону сприятиме підвищенню якості надання екстреної медичної допомоги населенню України та зростанню рівня суспільного здоров’я.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *