облрада

На Тернопільщину з’їхалися понад 30 іноземних делегацій

Вчора, 23 травня, у Збаразькому замку відкрився щорічний міжнародний інвестиційний форум “Тернопільщина INVEST – 2019”.

На Тернопільщину з’їхалися делегації із понад 30 країн світу та більше 400 учасників, серед яких бізнес – делегації, інвестори, дипломатичні представництва, депутати обласної ради, представники об’єднаних територіальних громад та органів місцевого самоврядування.

“Тернопільщина входить у ТОП-5 областей, де малий і середній бізнес почувається найбільш комфортно. Вже більше 13 кварталів поспіль наша економіка зростає, макропоказники є стабільними. За чотири роки до області залучено 23 млдр. грн. капітальних інвестицій, реалізовано 1600 проектів регіонального розвитку на суму 3,5 млрд. грн., 565 інфраструктурних проектів – на суму майже 350 млн. грн. А успіх розвитку кожного регіону – це успіх держави вцілому, це успіх кожного громадянина, кожного українця”, -наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час виступу на форумі.

Під час “Тернопільщина INVEST – 2019” відбулися панельні дискусії.  А саме: «Агропромисловий комплекс: нові інвестиційні можливості», «Розвиток туризму та креативних індустрій», «Інновації в галузі диверсифікації джерел енергії на базі біоресурсних технологій», «Розвиток ІТ-індустрії – кращі практики», «Тернопіль – відкритий для інвестицій».

Гості з України та з-за кордону могли ознайомитися із виставками  потенціалу об’єднаних територіальних громад Тернопільської області,  копій унікальних карт України XV-XVIII століть, а також з виставкою «Зроблено на Тернопіллі».

У рамках інвестиційного форуму “Тернопільщина INVEST – 2019”  підписано ряд  міжнародних угод, а також меморандум про спільну діяльність у рамках державно-приватного партнерства.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *