Диригент

На тернопільському вокзалі не лунали різдвяні мелодії

Щорічно впродовж дев’яти років 8 січня на тернопільському залізничному вокзалі лунали колядки та різдвяні мелодії, в рамках проекту «Для тих, хто в дорозі». Новорічно-різдвяна імпреза від Муніципального Галицького камерного оркестру під керівництвом народного артиста України Василя Феленчака стала доброю традицією та створювала святковий настрій не лише пасажирам, але й звичайним тернополянам, які спеціально приходили на вокзальний концерт.

Архівне фото

Проте, на жаль, карантин вносить свої корективи. Вже другий рік поспіль такого очікуваного для багатьох тернополян дійства немає, а вхід у зал очікування, де свого часу влаштовували концерт, перекритий стрічкою.

Вперше концерт «Для тих, хто в дорозі» відбувся 8 січня 2011 року та викликав зацікавлення у слухачів. Це й не дивно, адже різдвяна музика у «живому» виконанні камерного оркестру, посеред суєти та шуму вокзалу, не змогла не привернути до себе увагу. Всесвітньовідомі колядки та різдвяні мелодії, такі як: вальс Штрауса із оперети «Летюча миша», неповторна різдвяна мелодія «Тиха ніч» Грубера та «Щедрик» Леоновича, «Jingle Bells», «Happy New Year», «Yesterday», «Let it Snow!» та інші, дарували різдвяний дух тим, хто змушений був зустрічати свята в дорозі та приносив святковий настрій усім присутнім. Така традиція прижилася та стала невід’ємним атрибутом різдвяних свят у Тернополі.

Пропонуємо Вашій увазі кілька відео із нашого архіву з минулорічних концертів, щоб пригадати, як це було.

2020 рік

2019 рік

2018 рік

2017 рік

Більше відео можете переглянути на нашому YouTube каналі.

Поширити:

Post Author: Diana