освіта

На території однієї із тернопільських шкіл облаштували міні-парк «Sоva»

У рамках реалізації проектів-переможців «Шкільного громадського бюджету 2021», у тернопільських закладах загальної середньої освіти, цього року вперше розпочали влаштовувати нові творчі та навчальні локації, а також сучасні простори для спорту і відпочинку.

Однією із таких локацій, яку нещодавно облаштували на території школи №8, є міні-парк «Sova». Авторами проекту стали учні дев’ятого класу, які розповідають, що ідея створення совиного міні-парку виникла, зважаючи на те, що у дворі навчального закладу поселилися сови, за якими полюбляють спостерігати як діти, так і дорослі.

Для комфортного перебування та спілкування на цій локації влаштували сучасне покриття та встановили лавки для сидіння, де також можуть проводитися уроки (природознавство, основи здоров’я, біологія, географія та ін.) чи позакласні заходи (фестивалі, квести, кіно-вечори тощо).

Нагадаємо, Тернопіль – один із перших обласних центрів України, де реалізовується «Шкільний громадський бюджет». Метою проекту є налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю, створення умов для участі дітей та учнівської молоді у розвитку громади. Вперше конкурс учнівських ініціатив був проведений у Тернополі в 2020 році.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *