На відновлення гідротехнічних споруд на Монастирищині потрібно 3,58 мільйони гривень

Відновлення гідротехнічних споруд в селі Устя Зелене Монастириського району, які були пошкоджені під час паводку, коштуватиме 3,58 мільйони гривень. Це підрахунки Регіонального офісу водних ресурсів.

У Регіональному офісі водних ресурсів відбулось засідання Басейнової ради Дністра, на якому обговори причини і наслідки проходження паводку в басейні Дністра.

22-24 червня 2020 року в селі Устя Зелене Монастириського району пройшов дощовий паводок, рівень води у Дністрі піднявся. Відбулось часткове руйнування дамби, призначеної для захисту сільськогосподарських угідь.

Зокрема, там зруйнований боковий відкіс протяжністю 0,25 км, пошкоджений шлюз-регулятор, затоплено польдерну насосну станцію, пошкоджено електрообладнання, частково зруйновано 2 мости на осушувальній системі.

На сьогодні проводяться проектно-вишукувальні роботи та формується бригада, щоб відновити гідротехнічні споруди в селі Устя Зелене. Документи про виділення коштів на ремонт з резервного фонду Державного бюджету зараз на розгляді в Держводагенстві.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *