економіка

На завершення реконструкції приймального відділення у Тернопільській лікарні швидкої допомоги спрямовано додаткові кошти

Вчора, 10 листопада, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про спрямування додаткових коштів для потреб КНП «Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги».

Відповідно до рішення, кошти в сумі 50 тис. грн спрямовуються на поточні видатки закладу охорони здоров’я та ще 150 тис. грн буде скеровано на капітальні видатки, зокрема, на завершення робіт з облаштування приймального відділення лікарні.

Нагадаємо, у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги», яка є опорною лікарнею у Тернопільській області, триває комплексна реконструкція приймального відділення екстреної медичної допомоги. Роботи проводятьcя за кошти Національної програми «Велике будівництво» та з частковим фінансуванням з місцевого бюджету.

Відповідно до проекту реконструкції приймального відділення, у лікарні облаштували новий центральний вхід, заїзд з навісом, що дозволяє машинам швидкої допомоги заїжджати безпосередньо під приймальне відділення. Наразі ремонтні роботи проводяться всередині приміщення.

Поширити:

Post Author: Diana