облрада

Надзвичайного та Повноважного Посла Бразилії в Україні ознайомили з освітнім потенціалом Тернопільщини

На Тернопільщині з робочим візитом перебуває Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні пан Нортон де Андраде Мелло Рапеста. Голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Тернопільської обласної ради Володимир Мисик ознайомив високоповажного гостя з потенціалом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка — одним з найпотужніших вищих навчальних закладів України.

Пан Нортон де Андраде Мелло Рапеста та Володимир Мисик зустрілися з керівництвом ТНПУ, оглянули аудиторії, лабораторії, музей та навчальні хаби закладу. Пан Посол висловив зацікавленість в особливостях системи освіти України та бажання налагодити тісну співпрацю між країнами у цій сфері.

Перший проректор ТНПУ Терещук Григорій Васильович розповів про структуру й досягнення навчального закладу, основні напрямки, за якими розвивається університет та детально ознайомив пана Посла з перспективами навчання і працевлаштування студентів.

Володимир Мисик наголосив, що ТНПУ забезпечує наш регіон та й сусідні області висококваліфікованими педагогічними працівниками, керівниками навчальних закладів, більше того, колишні випускники закладу часто займають керівні посади в органах місцевого самоврядування.

«Україна ще у 2005 році долучилася до Болонського процесу, вищі навчальні заклади нашої держави активно інтегрують у європейський науковий та освітній простір. ТНПУ — це саме той заклад, який крокує в ногу з часом», —  зауважив Володимир Мисик.

Після плідної розмови учасники зустрічі висловили сподівання, що співпраця між Україною та Федеративною Республікою Бразилія у сфері освіти отримає новий позитивний поштовх.

Поширити:

Post Author: Diana