Нардепи з Тернопільщини полегшили вступ в українські виші для сепаратистів

Вчора, 3 липня, Верховна Рада ухвалила президентський законопроект №3734 про вступ абітурієнтів із тимчасово окупованих територій до вищих навчальних закладів України без зовнішнього незалежного оцінювання. Згідно документу навчатися в українських вишах зможуть навіть сепаратисти.

Відповідне рішення підтримали 310 народних депутатів. Серед нардепів з Тернопільщини дане рішення проголосувавши «за» підтримали: Ігор Василів, Андрій Богданець, Володимир Гевко, Іван Калаур та Іван Чайківський. Микола Люшняк утримався, а Людмила Марченко була відсутня під час голосування.

Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей, а також інших категорій осіб)» був визначений президентом Володимиром Зеленським як невідкладний.

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроект вносить зміни до закону «Про вищу освіту», що розширять можливості для вступу до закладів вищої освіти вступників з тимчасово окупованої території та населених пунктів на лінії зіткнення, а також інших окремих категорій осіб.

Тобто можливість привілейованого вступу з безоплатним навчанням та стипендіями у ВНЗ України матимуть навіть ті, хто зараз на окупованих територіях вбиває наших воїнів.

Post Author: Diana

Один коментар до “Нардепи з Тернопільщини полегшили вступ в українські виші для сепаратистів

  • Паша

    (04.07.2020 - 15:04)

    От таки вони і зустрілись в одній групі – син загиблого сержанта ЗСУ і дочка сепара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *