Націоналісти закликають захистити землі Почаєва від московського патріархату

У Почаєві намагаються підкупити місцевих депутатів з метою передачі споруд та земель Почаївської Свято-Успенської лаври у постійне користування УПЦ МП. За голос обіцяють 500 євро. Про це повідомив один із депутатів Почаївської міської ради, який просить не називати його.

Вчора, 19 листопада, націоналісти Тернопільщини провели прес-конференцію щодо питання збереження земель Почаївської лаври. Адже вже сьогодні, 20 листопада, у Почаєві проходитиме сесія міської ради, на якій можуть надати дозвіл на користування 2,5 га земель комунальної власності Почаєва навколо релігійного комплексу московській церкві.

На прес-конференції представникам ЗМІ надали відео, з якого зрозуміло, що напередодні активно відбувався підкуп депутатів. Також по ньому можна зробити припущення, що до корупційних схем причетний мер міста Почаєва – Василь Бойко.

Націоналісти закликають мешканців взяти активну участь у відстоюванні українських земель. Адже українські землі повинні використовуватися українським народом та бути на балансі в державному історико – архітектурному заповіднику, а не в користуванні внутрішніх окупантів.
Також вони звертаються до керівництва Служби безпеки України та поліції з рекомендацією перевірити даний факт на наявність складу злочину.

Поширити:

Post Author: Diana